مایع رسوب زدا جهت پکیج و مبدلهای تاسیساتی

شرح

مهام L22CSp تركيبي است از پلي فسفاتهاي اختصاصي، اسيدهاي آلي و معدني، دترژنتهاي پاك كننده و مواد نگهدارنده فلزات از خانواده آهن و مس در محيط اسيدي به هنگام شستشو.

مهام L22CSp ترکیبی است موثر و پر قدرت در حل نمودن رسوبات موجود در پکیج ها و مبدلهای حرارتی، كه مي تواند با توجه به دترژنتهاي مختلف موجود در تركيبات خود براحتي سطوح مختلف سيستم را از آلودگيها، جرم، زنگ و رسوبات پاك نموده و عمر مفيد سيستم را افزايش دهد. اين محصول اختصاصي، مي تواند لايه هاي رسوبات را با ضخامت هاي متفاوت در خود حل و جهت تخليه آسان ته نشين نمايد.

مهام L22CSp حاوي نگهدارندهاي بسيار قوي است كه مي تواند در هنگام اسيد شوئي، سيستم را از زيانهاي ناشي از شستشوي با اسيد حفظ نموده و محيط را جهت استفاده موثر از مواد نگهدارنده (Protector L22I(hcc آماده نمايد.

مهام L22CSp حاوی ماده ماسکه کننده می باشد که در هنگام شستشو فیلم نازکی روی فلزات ایجاد نموده و فلزات مربوطه را در مقابل خوردگی محافظت می نماید.

مزایای استفاده

*قدرت بسیار بالا در رسوب زدائي و افزايش دهنده راندمان تبادل حرارت
*نگهداري فلزات در برابر خوردگی حین شستشو
*افزايش طول عمر دستگاه به واسطه زدودن رسوبات موجود در سيستمها
*كاهش هزینه های سرويس و نگهداري و سایر هزینه های جانبی

مشخصات فیزیکی و شیمیایی

ظاهر : مایع
وزن مخصوص : 1. 1 گرم بر سانتيمتر مكعب
رنگ : قرمز
محیط : اسیدی

مقدار مصرف

مقدار مصرف بايستي با توجه به ضخامت لايه هاي رسوب موجود در سيستم تعيين گردد، و به صورت خالص و یا 1 به 3 با آب قابل استفاده می باشد .

آرامش خاطر


رسوب زدایی ایمن


بدون خوردگی


حفظ سرمایه


×
واتساپ
پشتیبانی